Kieto kuro katilas Ekonoterm 12 KW U (Universalus)

pilkas_new
pilkas_newanglys_1747347371kriketai_mmalkos_1821413166briketai_m
1.280,00 €

„Ekonoterm“ katiluose naudojama viršutinio degimo sistema. Tradiciniuose katiluose kuras dega iš apačios, visas iš karto, todėl sudega greitai. „Ekonoterm“ katiluose degimas vyksta žvakės principu, iš viršaus į apačią. Kurui sudegant, oro padavimo mechanizmas laipsniškai leidžiasi žemyn, o šiluma pamažu perduodama tarp katilo sienelių cirkuliuojančiam skysčiui. Katilo reguliavimo sistema jautri, ji palaiko katilo veikimo režimą pagal paduodamo į šildymo sistemą skysčio temperatūrą. Toks katilo veikimo principas leidžia net 2-3 kartus prailginti kuro įkrovos degimo laiką. Tokio katilo savininkui nereikia keltis žiemos naktimis, kad papildytų katilą kuru, nereikia ir įpareigoti vaikus kontroliuoti, kaip veikia šildymo sistema, kol tėvai yra darbe. O jei paliekate namus parai ar ilgesniam laikui, nebus reikalo rūpintis dėl naminių gyvūnų komforto.

Užsakant katilą pas gamintoją galite koreguoti: katilo durelių atsidarymo kryptį, kamino išvedimo kryptį, išskirtiniais atvejais katilo aukštį.

Parametras

 

Vnt.

Skaičiai

Galingumas

kW

12

Pakuros talpa

dm3

110

Apšildomas plotas

m2

50 - 120

Vandens tūris katile

dm3

28

Katilo vidinių kaitinimo paviršių plotas

m2

1,8

Dūmtraukio skresmuo

mm

160

Prijungimo atvazdžių skersmuo

mm

25

Rekomenduojamas vandens slėgis katile

bar

1,5

Reikalinga įtampa

V/Hz

230/50

Naudojamas el. galingumas

W

15

Kieto kuro katilo svoris

kg

150

 

Katilo matmenys

 

Aukštis

mm

1850

Plotis

mm

455

Gylis

mm

500

Kieto kuro katilą "Econoterm"sudaro suvirinta metalo konstrukcija, susidedanti iš pakuros, aplink kurią tarp vidinės ir išorinės sienelių esančiame tarpe yra šildomas katilo vanduo. Katilas turi trejas dureles. Viršutinės pakuros durelės, skirtos pilnai katilo įkrovai, leidžia maksimaliai išnaudoti katilo pakuros tūrį, tuo užtikrinant ilgiausią katilo veikimo laiką. Apatinės pakuros durelės suteikia galimybę katilo pakurą užpildyti nepilnai ir tuo pačiu apriboti katilo veikimo laiką.Tai aktualu ankstyvą rudenį arba vėlų pavasarį, kai vartotojui norisi pašildyti ar pradžiovinti namus, tačiau visą pakurą krauti ir kūrenti neapsimoka.